Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/tlasorg/public_html/includes/menu.inc).

TLAS dhe ELSA Albania, si anëtare dhe në kuadër të aktiviteteve të Koalicionit “Drejtësi për të gjithë”, përcjellin këtë video ndërgjegjësuese

Përmes zërit të studentëve të drejtësisë, simbolikisht “paditen” pandëshkueshmëria, mungesa e efektivitetit dhe mosdhënia e drejtësisë.
Sot më shumë se kurrë, ne bëjmë thirrje për një sistem drejtësie efektiv, të përgjegjshëm, të pavarur dhe që perceptohet si i tillë nga të gjithë!