Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/tlasorg/public_html/includes/menu.inc).

Sot në Shqipëri ka ende fëmijë të paregjistruar dhe në rrezik për të mbetur pa shtetësi. Kjo është një video ndërgjegjësuese e realizuar nga TLAS me mbështetjen e UNHCR Shqipëri.